Nesnelerin İnterneti Avrasya Zirvesi (IoT Eurasia)

Nesnelerin İnterneti Avrasya Zirvesi (IoT Eurasia)

TİAD’ın etkinlik partnerleri arasında yer aldığı ve 4’üncü kez düzenlenen “Nesnelerin İnterneti Avrasya Zirvesi (IoT Eurasia)” 23 Şubat 2021’de dijital ortamda gerçekleşecektir.

Zirvede; Dijitalleşme, Robotik, Yeni Normalde IoT Odaklı Şirketlerin Akıllı Üretim Süreçleri, Data Bilimi ve Yönetimi, Makine Öğrenmesi, Yapay Zeka, Blok Zinciri, 5G, Bulut ve Data Güvenliği, Dijital İkiz ve daha birçok konu ile güncel gelişmeler deneyimli konuşmacılar tarafından dinleyicilere aktarılacaktır.

Etkinlikte, güncel gelişmelerin yer alacağı sunumlar, panel tartışmaları ve eş zamanlı workshop toplantıları gerçekleşecek, iş bağlantıları için maksimum etkinlik yaratmak amacıyla sponsor firma yetkilileri ve katılımcılar ile B2B video görüşmeleri gerçekleştirilebilecektir.

 

KATILIM

Zirvede katılımcı olarak yer almak isteyen üye firmalarımız için, Partnerlik çalışmamız kapsamında ücretsiz VIP katılım kontenjanı ayrılmıştır. VIP kontenjanlar sınırlı sayıda olduğundan mümkün olan en kısa sürede kayıt yapılması gerekmektedir. VIP kontenjan kaydı için gereli olan bağlantı "TİAD'dan Duyuru No:1998 - Nesnelerin İnterneti Avrasya Zirvesi (IoT Eurasia) Hk." konulu e-posta ile tüm üye firmalarımıza gönderilmiştir.

Zirvede normal katılımcı olarak yer almak için https://iot-eurasia.com/tr/kayit-ol/iot-bilet/ bağlantısı üzerinden kayıt oluşturulabilmektedir.

 

SPONSORLUK VE KONUŞMACI KATILIMI

Etkinliğe sponsor olmak ya da konuşmacı olarak yer almak isteyen TİAD üyeleri için  %25 indirim sağlanacaktır. Etkinlikle ilgili daha detaylı bilgi için https://iot-eurasia.com/tr/#anasayfa bağlantısını ziyaret edebilirsiniz.

 

Zirvenin Onaylanan Konuşmacıları

Ghassan Al Jamil, Business Development Director, Big Data & Business Analytics and Machine Learning, Oracle

Eman Martin Vignerte, Director, Political Affairs and Government Relations, Bosch UK

Aykut Cindemir, COO, Silk and Cashmere

Volkan Kuzucu, CIO, Ağaoğlu

Ediz Altun, EMEA & India- IOT Partner Sales Manager, Intel

Miroslaw Ryba, Partner & Global IoT Leader, EY

Haber ile ilgili görseller