IoT EurAsia

IoT EurAsia’da geri sayım!

TİAD'ın "Etkinlik Partneri" olarak destek sağladığı, sektör profesyonellerini dijital platformda bir araya getirecek olan IoT Zirvesi için geri sayım başladı. IoT EurAsia Konferansı 22 Şubat 2022 tarihinde dijital platformda gerçekleşecek. Katılımcılar sektör lideri firmalar ile buluşmak ve alanında uzman konuşmacıların sunumlarını canlı olarak dinlemek için yerini ayırdı. Güncel olarak 300’ün üzerinde katılımcının kayıt yaptığı zirveye, bu yıl da ilgi büyük...

2022 zirvesinin gündem başlıkları arasında; Nesnelerin İnterneti, Otomasyon, Robotik, 5G, E-dönüşüm, Data, Güvenlik gibi “yıkıcı teknolojiler” olarak adlandırılan konular mevcut. Enerji, Sağlık, Üretim, Otomotiv, Perakende ve Kamu sektörü temsilcileri tarafından bu yıl ki gündem merakla takip edilecek.

Farklı sektörlerden deneyim ve tecrübelerin paylaşılacağı Avrasya bölgesinin bu önemli zirvesinde katılımcılar; görüntülü B2B görüşmeler yapabilecek, etkinlik öncesi bire bir toplantılar düzenleyebilecek, uzman konuşmacıların sunumlarını dinleyip canlı demo oturumlarında son teknoloji ürün ve çözümleri takip ederken, görüntü ve sesleriyle bu oturuma aktif olarak dahil olabilecek ve konuşmacı ya da sponsor olmaları durumlarında ise firmalarını ön plana çıkarabilecekler.

Bu seneki zirve sadece Hopin platformundan değil Linkedin üzerinden de canlı olarak yayınlanacak. Böylece etkinliğin yeni dijital düzende daha fazla kitleye ulaşması amaçlanmaktadır. Firmaların ürün ve çözümleriyle boy göstereceği bu zirvede, ilk onaylı sponsor ABB firmasıdır.

Etkinlik partnerleri arasında; TİAD (Takım Tezgahları Sanayici ve İş İnsanları Derneği) ile birlikte, İstanbul Blockchain Women, Enterprise Transformation Platform, Bilim Şenliği, BISIAD (Bilişim Sektörü İş Adamları ve Profesyonelleri Derneği), Enerji ve Tesisat, Para & Borsa, Lojistikçilerin Sesi, Telkoder, Kargo Haber gibi önemli sivil toplum kuruluşları ve sektörel yayınlar yer almaktadır.

Sektörlere yön veren şirketlerin katılımı ile son teknolojileri, profesyonel çözümleri ve son trendlerin paylaşılacağı IoT EurAsia zirvesine katılarak firmanızı tanıtabilir, sektör profesyonelleri ile iletişime geçebilir, konferansta konuşmacı olarak yer alabilir ve en güncel gelişmeler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Konuşmacı ve sponsorluk talepleri için son tarih 31 Ocak’tır. Detaylı bilgi ve iletişim için https://iot-eurasia.com/#iletisim adresini ziyaret edebilirsiniz.