Başkanın Mesajı

 

 

                                                                  

Değerli Sanayici Dostlarım,

 

Sanayici işadamları olarak yaz-kış demedik, işimize gücümüze dört elle sarılmaya devam ettik. Bir yandan 18-23 Eylül tarihlerinde gerçekleşecek EMO Hannover

2017’ye gün sayarken bir yandan da MAKTEK İzmir Fuarı’yla ilgili hazırlıklarımızı tamamlamaya çalışıyor; üyelerimizi her iki fuar konusunda da bilgilendirmeye, yönlendirmeye çalışıyoruz.

Sanayicilerimizin çok iyi bildiği gibi EMO Fuarı, sektörümüzün en büyük buluşma noktası. TİAD üyesi imalatçı firmalar da bu fuarda katılımcı olarak yer alarak ülkemizi ve derneğimizi onurlandıracak.

TİAD olarak desteklediğimiz ihtisas fuarlarına bir yenisini ekledik. Bu yıl 4-7 Ekim 2017’de ilki gerçekleşecek
olan MAKTEK İzmir Fuarı, derneğimizin ana gündemini oluşturmaktadır. Hem Ege bölgesinde, hem TİAD üyeleri arasında heyecan yaratan fuar; TİAD’ın isim hakkına
sahip olduğu “MAKTEK” markasına yaraşır bir şekilde gerçekleşecek. Ayrıca Makina İmalatçıları Birliği (MİB)’in partnerliği ile gerçekleştireceğimiz fuar ile; TÜYAP’ın organizasyon gücüyle Egeli sanayicimize hak ettikleri kadar profesyonel bir makina fuarı sunmuş olacağız. Elbette sadece Egeli sanayici özelinde değil, tüm Türkiye’den katılımcı ve ziyaretçilerin buluşma noktası olacak fuar; coğrafyamızın gururu MAKTEK Avrasya’nın özeti niteliğindedir. 

 

As the industrialist businessmen, we have continued
to put our shoulder to the wheel whether came rain or shined. While counting days to EMO Hannover 2017 which

will be organized on September 18-23rd on one side, we are also trying to complete our preparations for MAKTEK Izmir Fair and give information and guide our members about both fairs.

As our industrialists know very well, EMO Fair is the biggest meeting point of the sector. The manufacturing companies which are members of TIAD will take part in this exhibition as exhibitors and honor our association.

We have added a new one to the specialized fairs that we support as TIAD. MAKTEK Izmir Fair which will be organized for the first time this year on October 4-7th, constitutes the main agenda. The fair which causes excitement both in Aegean Region and among the members of TIAD, will be organized worthily to the brand of ‘’MAKTEK’’ of which royalty is held by TIAD. With this fair that we organized with the partnership of the Association of Machine Manufacturers (MIB), we will also o er a professional machine fair that Aegean industrialists deserve thanks to the power of TUYAP organization. Of course, the fair which will be the meeting point not only for Aegean industrialists but also the exhibitors and visitors from all over Turkey, will have the quality of being summary of MAKTEK Eurasia which is the pride of our geography. 

 

 

 

Saygılarımızla,

Hakan Aydoğdu

TİAD Yönetim Kurulu Başkanı

 

Best regards,

Hakan AYDOĞDU

TİAD Chairman